Foto Video

Uškrtil manželku, pak si pustil plyn a podřízl se

Příšernou tragédii mladého páru šetří krajští kriminalisté

pondělí 4. února 15:43 , aktualizace úterý 5. února 01:30

Smrt

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V pátek 1. února jsme informovali o tragické události, ke které došlo v obci Svinná nedaleko přehrady Hracholusky. Po desáté hodině dopoledne nalezl příbuzný v mobilním domě těla mladých manželů, 31letého muže a 26leté ženy. Na místo vyjeli záchranáři a kvůli unikajícímu plynu i hasiči. Muž byl v kritickém stavu, ženě již přivolaný lékař nedokázal pomoci a musel konstatovat smrt. 
    Muž byl leteckou záchrannou službou transportován do plzeňské nemocnice a policisté samozřejmě začali zjišťovat, co se v mobilheimu vlastně stalo a byl povolán i koroner. Vyšetřování případu velmi brzy převzali krajští kriminalisté, kteří se zabývají vyšetřováním těch nejzávažnějších trestných činů, především pak násilných usmrcení.
     Že může jít o závažný trestný čin policie od samého počátku nevyloučila ani v rozhovoru s námi. 

Vše ukazuje na vraždu a sebevraždu

     Během víkendu jsme samozřejmě zjišťovali další informace. Podle některých sousedů zde mladí manželé chtěli stavět dům, okolí se spíše stranili a mělo mezi nimi docházet k hádkám. 
     Dle nejnovějších informací vše nasvědčuje tomu, že muž nejprve sáhl na život své manželce a pak sobě. Zjištění koronera vedlo k nařízené soudní pitvě. Zdroj blízký vyšetřování uvedl, že muž dle všeho nejprve vzal život své ženě a poté, co ji zardousil, podřezal si žíly a pustil si plyn. Tuto verzi potvrzuje i poslední informace z Fakultní nemocnici Lochotín, kam byl v kritickém stavu transportován. Když se totiž probral, měl muž křičet: "Zabil sem jí, zabil sem jí." 
     Dle všeho bude mladý muž obviněn v nejbližší době, ihned, jak jeho zdravotní stav dovolí. Samozřejmě budeme o dalším průběhu informovat.


  

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.