Foto Video

Zadržený zloděj a narkoman Roman K. je již ve vězení

V odcizeném voze pod vlivem drog ujížděl policii a na Slovanech havaroval

úterý 20. srpna 16:11 , aktualizace 16:32

Drogy Krádež Zadržení pachatele Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical


     V neděli 18. srpna jsme jako první informovali o policejní honičce v Plzni na Slovanech, kde muž havaroval při snaze ujet policistům.
     Kolem jedenácté hodiny dopoledne chtěli policisté zkontrolovat řidiče vozu Škoda Felicia, ten na jejich výzvu ale nereagoval zastavením, naopak zvýšil rychlost a snažil se ujet, kdy podle svědků zcela bez rozmyslu a pod plným plynem projížděl uličkami a křižovatkami mezi Koterovskou třídou a Velenickou ulicí.
     Jen po pár minutách na křižovatce ulic Jubilejní a Barákova jeho snaha ujet, při které ohrožoval všechny ostatní účastníky silničního provozu, skončila, protože ve vysoké rychlosti nezvládl řízení a narazil do zaparkovaného vozu Seat.
     Policisté řidiče okamžitě zajistili a následně bylo zjištěno, že vozidlo, se kterým ujížděl, bylo tentýž den v ranních hodinách odcizeno v Nepomuku.
     Řidič, podle našich informací devětadvacetiletý recidivista Roman K., se na místě podrobil dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem, test na přítomnost drog ale odmítl, což bylo logické, protože účinky dle dle všeho pervitinu, na něj byly jasně patrné.
     "Byl zadržen muž narozený v roce 1990. Případ v současné chvíli šetříme jako neoprávněné užívání vozidla a maření úředního rozhodnutí a vykázání," uvedla v neděli tisková mluvčí policie.
     Vůz poté policisté zajistili, zapečetili a odvezli k podrobnému zkoumání. Při prohlídce pak byla podle tiskové mluvčí policie ve voze nalezena funkční a nabitá flobertka.
     Protože měl Roman K. za obdobnou trestnou činnost uložený trest odnětí svobody, byl převezen rovnou do výkonu trestu. 


 


     


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.