Foto Video

Drama na Doubravce ukončila policejní vyjednavačka

Mladá žena se rozhodla ukončit svůj život skokem z okna

čtvrtek 31. března 20:32 , aktualizace 20:35

Hasiči Sebevraždy Záchranáři Záchrana života

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před jednou hodinou odpoledne v Plzni v ulici Ke Špitálskému lesu vylezla do okna v pátém nadzemním podlaží žena a začala vyhrožovat sebevraždou.


     Na místo okamžitě vyjeli policisté, záchranáři a samozřejmě také hasiči jak z Plzně středu, tak i z Košutky. Krátce po prvních hlídkách policie dorazila i policejní vyjednávačka, která převzala komunikaci se ženou. Vyjednavačce se následně podařilo velice rozrušenou ženu přesvědčit, aby z okna slezla, bohužel ale jen na okamžik, a pak se zase na parapet vrátila.
     Hasiči mezitím připravili nafukovací seskokovou matraci a podařilo se jim ve spolupráci s vyjednavačkou ženu uklidnit natolik, že mohli pod oknem rychle vysekat keře a matraci pod něj umístit. 

     Asi po hodině se policejní vyjednavačce podařilo mladou ženu přemluvit, aby se vrátila do bytu a pustila jí dovnitř, aby si mohly promluvit. Po uklidnění ženy si ji do péče převzali záchranáři.

     K podobnému případu vyjížděly záchranné složky naposledy v sobotu, ten ale bohužel skončil tragicky.

Dívce, která včera večer tragicky zemřela, bylo teprve 20 let

Dívce, která včera večer tragicky zemřela, bylo teprve 20 let

26. 03. 2022, 13:14, aktualizace 29. 03. 2022, 18:05

V Plzni na Borech došlo k tragédii, dívka pád ze šestého patra nepřežila

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!