V opilosti spadl do řeky

Záchranáři i policisté vyjeli na pomoc "plaváčkovi" se dvěma a půl promile

pondělí 10. února 17:40

Alkohol Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Silná opilost a větrné počasí zřejmě stály za případem ke kterému policisté a záchranáři vyjížděli dnes dopoledne do Radčické ulice v Plzni u Kalikovského mlýna.
     "Plzeňští policisté přijali dnešního dne v dopoledních hodinách oznámení o pádu šestapadesátiletého muže do řeky Mže. Starší muž u řeky popíjel alkohol s o 13 let mladším kamarádem. Následně zřejmě neudržel rovnováhu a spadl do řeky," popsala tisková mluvčí policie s tím, že mužův kamarád, který byl zároveň svědkem celé události, neváhal a okamžitě běžel do jednoho z obchodů poblíž a požádal jednoho ze zaměstnanců, aby zavolal policii a sanitku.
     Mezitím starší muž z vody sám vylezl. Po příjezdu na místo policisté zjistili, že jsou oba muži pod vlivem alkoholu, kdy jeden nadýchal 2,5 promile a druhý přes 3 promile.
     Cizí zavinění bylo na místě vyloučeno a muže si následně převzali do péče záchranáři, kteří ho podchlazeného, ale při vědomí transportovali do nemocnice.    

Foto ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!