Foto Video

V Plzni na hlavním nádraží vlak usmrtil muže

K tragické nehodě došlo dnes před osmou ráno

14. června 2018 08:55 , aktualizace 15:57

Doprava Smrt Železniční nehoda

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.


     Dnes před osmou ráno došlo v Plzni na hlavním nádraží k tragické události, během níž zemřel člověk.
     "Muž narozený v roce 1966 utrpěl zranění neslučitelná se životem a lékař konstatoval smrt," uvedl mluvčí záchranné služby. Tělo tak převzal koroner.
     Na místě zasahují nejen záchranáři, ale samozřejmě také hasiči SŽDC a společně s nimi hasiči HZS Plzeň Střed.
     Mrtvý muž je dle informací přímo z místa vlakvedoucím, který měl při rozjíždění vypadnout z vlaku, který ho pak následně usmrtil. Toto je ale pouze předběžná zpráva a vyšetřování, jak k nehodě přesně došlo, převzala kriminální policie a stále ještě na místě probíhá.

AKTUALIZACE: 

     Podle policie došlo s největší pravděpodobností ke sražení muže při nastoupení do již rozjíždějícího se vlaku, který právě vyjížděl že zastávky směrem na Klatovy. Při nastupování došlo k jeho pádu mezi peron a kolejiště.
     "Následkem pádu muž utrpěl zranění neslučitelná se životem,kterým na místě podlehl. Ve věci byla nařízena soudní pitva a kriminalisté Městského ředitelství policie Plzeň se případem dále zabývají," uvedla tisková mluvčí policie.
     Verzi policie nám potvrdil i přímý svědek události: "Muž nastupoval do vlaku již za jízdy a neudržel se. Spadl mezi hranu peronu a vlak. Podle toho co jsem viděl to bylo rychlé a zřejmě netrpěl." 
     Jeden ze spolupracovníků tragicky zesnulého železničáře nám řekl: "Vezl ten rychlík jako vlakvedoucí z Prahy do Plzně, dál do Klatov s ním už jel někdo jiný. Byl to strašně fajn člověk, byl vtipný a super kolega, bude nám chybět."


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!