Foto Video

Opilý polák pobodal svou opilou těhotnou přítelkyni

Policisté útočníka zadrželi na půdě, soud ho dnes poslal do vazby

úterý 30. ledna 19:56 , aktualizace 20:00

Cizinci Napadení Ubytovny Záchranáři Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


AKTUALIZACE 30. ledna :
     Dnes odpoledne stanul před soudem Polák podezřelý z toho, že nožem napadl a do zad bodl svou přítelkyni v ubytovně v Karlovarské ulici. O tomto případu jsme informovali v neděli.

     "Šetřením v případu bylo zjištěno, že pravděpodobně došlo k potyčce mezi devětadvacetiletým druhem a jednatřicetiletou družkou na pokoji ubytovny, při níž žena utrpěla bodné zranění, které si vyžádalo následné lékařské ošetření v nemocnici.
     Obě osoby byly v době skutku pod vlivem alkoholu. U ženy byla dechovou zkouškou zjištěna pozitivní hodnota alkoholu v dechu, a to 1,8 promile a u muže 1,51 promile alkoholu v dechu.
     Policisté věc šetří jako ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, za který podezřelému může hrozit v případě prokázání viny v pravomocném rozhodnutí až pětiletý trest odnětí svobody,"
 uvedla k případu tisková mluvčí policie.
     Nám se podařilo zjistit, že napadená žena je dokonce těhotná.

     Soud dnes rozhodl o mužově vzetí do vazby, konkrétně útěkové a předstižné.

PŮVODNĚ JSME PSALI:

     Dnes kolem čtvrté hodiny odpoledne došlo k napadení a pobodání ženy v ubytovně na Karlovarské ulici v bývalém hotelu CD. Na místě jsou momentálně kriminalisté, výjezdová skupina SKPV a policisté právě zahajují vyšetřování.
     Nám se přímo na ubytovně podařilo zjistit, že ženu se pokusil zabít Polák ve věku asi 29 let a motivem útoku by dle ostatních ubytovaných mohla být žárlivost a mužova značná agresivita. Popis zranění však také ukazuje na zbabělost útočníka, na ženu totiž zaútočil zezadu a bodl ji mezi lopatky.

      "Zraněnou ženu jsme po nezbytném ošetření na místě s bodným zraněním v oblasti zad transportovali na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli nám záchranáři.
     Policistům se v krátké době podařilo podezřelého muže dopadnout na půdě ubytovny.

AKTUALIZACE: Dobrou zprávou je, že žena nakonec měla veliké štěstí. V původní verzi článku jsme uváděli, že žena by měla být zraněna vážně a nůž měl zranit i plíci. Nyní jsme se ale dozvěděli, že obavy lékařů se nenaplnily, žena měla štěstí v neštěstí a čepel nezasáhla žádný vnitřní orgán. Když vše dopadne dobře, může být napadená žena z nemocnice propuštěna dokonce již dnes večer nebo zítra ráno.
Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.