Foto

V protisměru čelně naboural sanitku, na místě tři zranění

Tři lehce zraněné osoby a více než čtvrtmilionovou škodu zavinilo zřejmě nevěnování se řízení

čtvrtek 1. března 13:14 , aktualizace 13:31

Nehody Záchranáři

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Dopravní nehodu vozu záchranářů, která se stala kolem půl čtvrté odpoledne na silnici od Nejdku směrem na Mezirolí před odbočkou na Fojtov, řešili včera dopravní policisté.

     Dle policistů devětatřicetiletý řidič Peugeotu zřejmě nepřizpůsobil rychlost vozidla, dále se plně nevěnoval řízení, a až na poslední chvíli si všiml před ním stojících vozidel, která zastavila z důvodu projíždějícího vozidla Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje.
     Aby řidič do těchto vozidel nenarazil, strhl řízení do protisměru, kde v tuto dobu ale projíždělo záchranné vozidlo se zapnutým výstražným světlem a zvukem. Došlo tak ke střetu, přičemž řidič záchranky, jeho spolucestující a spolucestující z vozidla Peugeot byli s lehkým zraněním převezeni k lékařskému ošetření do nemocnice. 
    "Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 280 tisíc korun. Případ je nadále v šetření policistů," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto: Hasiči

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.