Foto

V Tachově u stánku občerstvením byl nožem napaden muž

Poznáváte osoby na fotografii? Pokud ano, ozvěte se prosím policii.

pondělí 27. září 17:14 , aktualizace 17:21

Napadení Pátrání

Partner článku – Mraknet

     Policisté stále ještě šetří případ z neděle 29. srpna, kdy zatím neznámý pachatel nožem napadl devětačtyřicetiletého muže a způsobil mu zranění, naštěstí jen lehké. K útoku došlo před druhou hodinou odpoledne v Tachově v ulici K Náměstí u stánku Kebab House. "Na místě veřejně přístupném byl fyzicky napaden devětačtyřicetiletý muž. Útočník použil nůž a při tom poškozenému způsobil povrchové poranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. K popisu útočníka poškozený uvedl, že se jednalo o muže bílé pleti, výšky 175 -180 cm, který hovořil česky a měl na sobě černé oblečení," uvedla mluvčí policie.
     Vzhledem k tomu, že se pachatele dosud vypátrat nepodařilo, policisté se s žádostí o pomoc při pátrání obracejí i na veřejnost a žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k ustanovení útočníka, či k ustanovení mužů na fotografii.

Pokud muže poznáváte, ozvěte se na tel.: 974 337 701, nebo kontaktujte linku tísňového volání 158. 

Foto PČR

 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.