Foto

Babička s ukradeným autem málem zpět dostala i pervitin či zlodějské nářadí

Auto babičky plzeňského boxera bylo nalezeno, zloděj v něm ale nechal nářadí, mobil a dokonce i drogy

pátek 24. června 17:54 , aktualizace 17:57

Drogy Krádež

Partner článku – KS Therm

     Ve středu jsme zveřejnili prosbu plzeňského boxera o pomoc při pátrání po ukradeném voze jeho babičky. Tento článek sdílelo velké množství našich čtenářů a my nyní můžeme potvrdit dobrou zprávu, auto totiž již bylo nalezeno a vráceno zpět majitelce.

     Zajímavé na celém příběhu ale je, že zloděj v autě zapomněl celou svou narkomanskou i zlodějskou výbavičku, a dokonce i větší množství pervitinu, které by na ulici bylo prodejné za více než deset tisíc korun.


     "Auto se našlo! Mockrát děkuju všem, kteří pomáhali sdílet! Bylo vás opravdu strašně moc. Auto je poškozené jen na blatníku, odřené a rozbité světlo. V autě se našlo: injekční stříkačka, nářadí, krabička s drogami minimálně tak deset gramů pervitinu, mobilní telefon a ručně vyrobené nářadí na otevírání aut. Vše je v rukou policie," napsal nám Mike Juřík.

      Tisková mluvčí policie nám již včera potvrdila, že vůz byl v noci na včerejšek nalezen zaparkovaný nedaleko 25. základní školy na Slovanech a dnes doplnila, že policisté ve voze skutečně zajistili několik předmětů, které budou nyní podrobeny znaleckému zkoumání, včetně několika sáčků s bílou krystalickou látkou.
       Policisté se případem dále zabývají a po pachateli odcizení vozidla pátrají.

Původní článek:

     S prosbou o pomoc při pátrání po voze Škoda Fabia se na nás obrátil plzeňský boxer a zápasník Mike Juřík:

Prosím o pomoc,
     jmenuji se Mike Juřík a dnes mojí babičce odcizil auto. 22. června mezi 0:30 a 6:00 se nám někdo vloupal do bytu v ulici Kpt. Jaroše, což jsme nikdo z nás bohužel neslyšeli, a vzal klíče od auta mé babičky, se kterým potom odjel z parkovacího místa v Rychtaříkově ulici. 
     Jedná se o modrou Škodu Fabii řady 1, rok výroby 2001, registrační značky ... s modrými poklicemi na kolech. Na zadním skle by měly být dvě červené samolepky s textem “volte prezidentku DANU SHE!” Bohužel takových modrých Fabií je dnes mnoho, ale s modrými, plastovými poklicemi na kolech, můžete auto lehce poznat.
     V případě, že auto někde zahlédnete, volejte prosím ihned policii.

                                           Děkuji všem za spolupráci a sdílení, Mike


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.