Foto

V útulku od večera přibyli hned čtyři psi

Jeden si zašel do hospody, další se toulali ulicemi

čtvrtek 20. srpna 10:42 , aktualizace 10:46

Městská policie Zvířata

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Hned čtyři zatoulaní psi byli od včerejšího večera odchyceni v Plzni a převezeni do útulku na Borských polích.
     Strážníci ze skupiny pro odchyt zvířat se před šestou hodinou vydali do Radobyčic, odkud volal majitel místního hostince, ke kterému do provozovny zabloudil šestiletý kříženec. Pes neměl identifikační čip a proto jej hlídka městské policie převezla do útulku. Tam ho brzy našel šťastný majitel a vyzvedl si ho.
     O necelou hodinu později přišlo hlášení o nalezeném psu v Husově ulici, kde pětiletý kříženec s obojkem a vodítkem pobíhal sám ulicí. I tento pes byl převezen do útulku, kde v péči ošetřovatelů stále čeká na svého majitele.
     Stejný osud prozatím postihl i šestiletého křížence, pro kterého vyrazili strážníci v půl deváté večer do Rabštejnské ulice v Plzni na Lochotíně.
     Dnes dopoledne v plzeňském útulku od strážníků ze skupiny pro odchyt zvířat přijali ještě tříletou fenku křížence, kterou našli se potulovat v ulici Karolíny Světlé.

Foto MP
 

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.