Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Vandal se s kameny vyřádil na parkovišti

V Plzni u "Skleněného pekla" se na autech realizoval neznámý útočník

15. října 2019 10:16

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Minulý víkend, tedy od soboty odpoledne 12. října do neděle 13. se zatím neznámý útočník vyřádil na pěti zaparkovaných vozidlech na parkovišti na Rokycanské třídě přímo naproti budově, které Plzeňáci přezdívají "Skleněného peklo".
     "Při ohledání místa činu přivolaní policisté nalezli pět kamenů, které neznámý vandal použil k poškození pěti aut. Vhozením kamene do skleněné výplně každému z vozidel způsobil jejich majitelům hmotnou škodu v předběžné výši za 10 000 korun.
     Kdo a z jakého důvodu takové poškození způsobil v současné době zjišťují doubravečtí policisté, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci,"
uvedla mluvčí policie.
     V případě odhalení a dopadení pachatele mu za tento čin v pravomocném rozhodnutí může hrozit až jeden rok odnětí svobody.


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.