Foto

Vandal se vyřádil na jednadvaceti autech

Poškrábáním laku aut způsobil škodu za téměř dvě stě tisíc

středa 8. července 10:17 , aktualizace 10:53

Vandalství

Partner článku – Delta Plzeň

     Včera ráno přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o poškrábání laku několika vozidel zaparkovaných v Ladově ulici v Domažlicích.
     "Neznámý pachatel zde v blíže nezjištěné době od 2 hodin do 6 hodin ráno udělal rýhy v laku na různých částech celkem jednadvaceti zaparkovaných osobních vozidel různých továrních značek. Celková škoda na vozidlech byla vyčíslena na 170 tisíc korun," popsala tisková mluvčí policie.
     Na místo vyjeli rovněž kriminalisté a kriminalistický technik, který zajistil kriminalistické stopy. Policisté s kriminalisty provedli ohledání místa činu i šetření v okolí a podařilo se jim získat i kamerový záznam, který nyní budou vyhodnocovat.
     "Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci," uvedla mluvčí policie s tím, že se obracejí i na veřejnost a hledají případné svědky, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k odhalení pachatele. Tomu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.
     Policisté přijmou všechny relevantní informace k tomuto případu na lince 158.

Foto PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.