Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Video

Muž záměrně poškodil minimálně patnáct vozidel

Vandal se zaměřil na zaparkovaná auta a způsobil na nich škodu téměř tři čtvrtě milionu

Autor: Jana Holá úterý 26. března 16:21 , aktualizace středa 27. března 11:48

Vandalství

Partner článku – Hotel Central - Terraza


     Vandala, který od první poloviny února až do soboty 16. března v Karlových Varech poškodil nejméně patnáct zaparkovaných osobních vozidel a způsobil škodu téměř tři čtvrtě milionu korun, dopadli kriminalisté.


     "S poškozováním vozidel měl pachatel začít ve čtvrtek 7. února v ulicích města Karlovy Vary. Nejprve ho zaujalo zaparkované osobní vozidlo značky Audi, ke kterému přistoupil a poškodil jej několika vrypy v celkové délce téměř tři metry. Takto měl pokračovat až do středy 13. března, kdy podobným způsobem na několika dalších místech poškodil dalších šest zaparkovaných osobních automobilů. V sobotu 16. března opět vyrazil do ulic, kde postupně poškodil celkem osm dalších zaparkovaných vozidel. Vozidla muž poškodil kamenem, přičemž u všech vozidel způsobil několik vrypů do laku," popsal nám případ mluvčí policie s tím, že muž svým jednáním způsobil škodu za více než sedm set tisíc korun.

     Případem se začali zabývat místní policisté společně s kriminalisty, kterým se podařilo sérii poškozených vozidel objasnit, pachatele zadržet a nashromáždit dostatek důkazů k jeho obvinění.

     "Kriminalisté zahájili trestní stíhání šestatřicetiletého muže z Karlových Varů, kterého obvinili ze spáchání přečinu poškození cizí věci. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok," doplnil mluvčí policie.

Hotel Central - Terraza

Unikátní terasa na střeše hotelu Central s výhledem na celé náměstí. Moderní design i gastronomie, neopakovatelné snídaně. Připravili jsme pro vás menu, které vás okouzlí. Každý pokrm je pečlivě připraven, aby vám přinesl gastronomický zážitek plný chutí a vůní. Přijďte nás zažít