Foto

Vandalové se vyřádili na tramvaji

Policie pátrá po pachatelích a hledá svědky události

26. listopadu 2020 16:46

Vandalství

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V sobotu 21. listopadu večer se dle všeho skupina sprejerů vyřádila na tramvajové soupravě odstavené v rámci výluky ve smyčce Malesická v Předních Skvrňanech v Plzni.
     V točně, která by měla být střežena bezpečnostní agenturou, řádili podle zatím nepotvrzených informací tři sprejeři, kteří různými nápisy a obrazci "vyzdobili" oba vozy jedné ze souprav.
     Škoda, která dle všeho dosáhne desetitisíců korun, nebyla podle tiskového mluvčího dopravních podniků zatím přesně vyčíslena, nápisy ale již byly odstraněny a tramvaj byla vrácena do provozu. Případem se samozřejmě zabývá i policie.
     "Policisté z obvodního oddělení Plzeň Skvrňany zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že pachatelům hrozí v případě vypátrání a prokázání viny až roční trest odnětí svobody.
     Policie také žádá případné svědky události, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158 a pomohli nám s objasněním věci.

Foto PČR a FB Milujeme Plzeňské tramvaje

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!