Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Reklama

Není váha jako váha!

Vánoční dárky třeba z Express Servisu

Autor: Reklama 12. prosince 2023 10:15 , aktualizace pondělí 12. února 13:41

Partner článku – Express servis

Reklamní sdělení

      Než jsem se pustila do psaní, přemýšlela jsem, jak blízko k tématům našich článků se mohu dostat a oslovit tak nejlépe všechny naše čtenáře. Vánoce, cukroví, konec roku, rodinný kruh, nabírání na váze, chaos, život.
     Je to vlastně jedna z vánočních tradic, kdy se ohlížíme za uplynulým rokem, zhodnocujeme jeho pro i proti a zvažujeme, co bychom mohli udělat lépe v roce přicházejícím. Taková klasická klišé a předsevzetí, že od nového roku začneme žít zdravěji a tím si zlepšíme kvalitu svého života.

     A téma bylo na světě. Není váha jako váha!

      Váha života je široké téma, které bychom mohli rozvést do nekonečné debaty, jenže mě tentokrát zajímalo, jestli jsou v dnešní době technologie lékařských příslušenství dostupné pro obyčejného člověka.

      A tak jsem se vydala na návštěvu do obchodu Express servis, který má svět nejnovějších technologií tzv. v malíčku. Po krátké konverzaci stylem "otázka, odpověď" jsme ji našli. Váhu a ještě k tomu chytrou! 

      iHealth FIT HS2S, Bluetooth 4.0  je chytrá osobní váha, která vám poskytne analýzu složení těla a při synchronizaci s aplikací MyVitals vám pomůže udržet cíl, který si nastavíte.

     "Jednoduše se zvážíte pouhým stoupnutím na váhu. Přístroj uchová v interní paměti až 500 měření pro každého z možných 8 uživatelů. Synchronizaci dat paměti a aplikace můžete provést kdykoliv po spuštění Bluetooth a aplikace iHealth MyVitals. Po spárování vašeho mobilu zároveň uvidíte svou aktuální hmotnost," uvedl nám Julius Papán, senior prodejce firmy Express servis.

Tady jsou údaje, které váha vyhodnotí:

  1. Tělesnou hmotnost
  2. Podíl vody v těle

  3. Poměr kostní hmoty
  4. Poměr svalové hmoty
  5. Poměr tělesného tuku

  6. Poměr netukové tkáně

  7. Útrobní (viscerální) tuk

  8. BMI – body mass index

  9. DCI – doporučený denní příjem kalorií podle vašich cílů


     „Sledováním změny tělesných ukazatelů rychle zamezíte jojo efektu nebo ztrátě svalové hmoty a jiným chybám při dietě a tréninku,“ zdůraznil Jan Chlebuš, majitel firmy Express servis.     Takže už nemusíte stoupat na váhu a čekat, než se ručička přestane hýbat. Nemusíte si pamatovat kolik kilogramů jste viděli na váze naposledy. Tahle chytrá "šikulka“ vám pomůže na cestě ke zlepšení zdraví a třeba i k malé vlastní osobní záchraně života či vašich milých a blízkých.

Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.