Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Vánoční tramvaj vykolejil a zničil náraz nákladního vozu

Velice oblíbená Vánoční tramvaj bohužel dojezdila

11. prosince 2023 07:58 , aktualizace 08:38

Doprava Nehody

Partner článku – Vyresme.cz


     Dnes ráno v půl šesté došlo v Plaské 
ulici v Plzni ke střetu nákladního vozu a tramvaje, která po nárazu vykolejila. Nehoda se naštěstí obešla bez vážných zranění osob, bohužel se ale jednalo o speciální Vánoční tramvaj, kterou samozřejmě milují hlavně děti.

     Tato tramvaj na své speciální jízdy poprvé vyjela minulou neděli. Interiér vozu zdobily vánoční ozdoby a obrázky dětí ze 17. mateřské školky a konaly se v ní dokonce i minikoncerty.

     Tramvaj, která utrpěla značné poškození, samozřejmě musely PMDP z provozu stáhnout a dle jejich vyjádření není v tuto chvíli známo, kdy či zda vůbec se do plzeňských ulic vrátí.

Na jednu z posledních jízd této tramvaje se můžete podívat zde:

     Nehodu samozřejmě šetří policisté, na jejich zprávu zatím čekáme.

     Zraněna byla naštěstí jen lehce jedna žena. "Jednadvacetiletou ženu jsme transportovali na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranné služby.

Foto, video: PMDP, čtenář

 


Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.