Foto

Varnu si rozložil na paloučku u rybníka

Dealera pervitinu policisté zadrželi těsně před dokončením varu

9. října 2020 17:41 , aktualizace 18:05

Drogy Zadržení pachatele

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Plzeňský TOXI tým se může pyšnit dalším úspěchem v potírání drogové kriminality v Plzni. V posledních dnech se jim totiž podařilo vypátrat a zadržet dealera pervitinu, který na území města Plzně nejen, že drogu distribuoval, ale i vyráběl.
     Díky preciznímu operativnímu šetření a perfektní práci policisté zjistili, že muž drogu vaří na palouku u rybníka v blízkosti řeky Úslavy, kde si doslova pod širým nebem rozložil přenosnou laboratoř. Policisté muže zadrželi právě v průběhu varu, těsně před dokončením výrobního procesu, přičemž krom veškerého potřebného náčiní a prekurzoru drogy zajistili i sáček s marihuanou, kterou měl muž u sebe. 
     Podle tiskové mluvčí policie zadržený muž uvedl, že výrobou a prodejem drog chtěl zkusit vyřešit své finanční problémy.
     "Ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy byl plzeňskými policisty obviněn osmačtyřicetiletý muž z Plzně, který se tohoto jednání jednání dopustil i přes to, že byl již v minulosti za stejný trestný čin odsouzen. Nyní mu hrozí až desetiletý trest odnětí svobody," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!