Foto

Vážná nehoda, zaklíněná řidička a na místo letí vrtulník LZS

Mladá řidička vjela z dosud nezjištěných příčin do protisměru a střetla se s protijedoucím vozem

11. července 2021 18:15 , aktualizace 19:38

Nehody

Partner článku – Mraknet

     Dnes před čtvrtou hodinou odpoledne došlo mezi obcemi Řesanice a Nezdřev na Nepomucku k vážné dopravní nehodě, během níž došlo k zaklínění mladé ženy. Na místo vyjely všechny záchranné složky a také vzlétl vrtulník LZS z Líní. Silnice byla během zásahu zcela uzavřena. "Z místa nehody jsme letecky transportovali vážně zraněnou ženu narozenou v roce 1999 na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň. O ostatní účastníky nehody se postarali kolegové z pozemních posádek záchranné služby," uvedla nám mluvčí letecké záchranné služby s tím, že žena byla po dobu letu ve stabilizovaném stavu. 

     "Řidička narozená v roce 1980 jela vozem Volkswagen Passat od Řesanic na Nezdřev a spolu s ní cestoval i její syn. V protisměru jela řidička narozená v roce 1999 se Škodou Fabia, z dosud nezjištěných důvodů vyjela do protisměru a tak došlo ke střetu obou vozidel," popsala nám průběh nehody mluvčí policie s tím, že obě řidičky měli test na přítomnost alkoholu negativní. Nehodu dále šetří dopravní policie Plzeň-venkov. 


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.