Aktuálně Foto Video

Mladší z řidičů ze včerejší nehody u Nevřeně zemřel

V nemocnici skončil i otec se svým pětiletým synem

pondělí 12. března 18:23 , aktualizace úterý 13. března 09:58

Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.


AKTUALIZUJEME: I přes obrovskou snahu všech zúčastněných, mladší z řidičů po několika hodinách v nemocnici zemřel na následky svých zranění.

     Včera před půl šestou večer došlo na odbočce na Nevřeň z hlavního tahu z Plzně na Karlovy Vary k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy.
     Po střetu zůstal v jednom z vozů zaklíněný jeden z řidičů v kritickém stavu a v bezvědomí. Na místo okamžitě vyrazily všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS.
     Hasiči po příjezdu vyprostili zaklíněného řidiče z vraku vozu a zahájili jeho resuscitaci. V druhém z vozů cestoval tatínek s pětiletým chlapečkem a bohužel byli zraněni i oni. V resuscitaci vážně zraněného řidiče prvního vozu následně pokračovali i záchranáři, kteří muže letecky transportovali do nemocnice, kde i přes obrovskou snahu lékařů později zemřel.
     "Mladší muž byl v kritickém stavu letecky transportován na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín, pozemní cestou byli na úrazovou a chirurgickou ambulanci Fakultní nemocnice Lochotín transportováni šestatřicetiletý muž a pětileté dítě se středně těžkými zraněními," popsali záchranáři.

     "Pravděpodobný viník jedoucí ve vozidle Renault narozený v roce 1993 zřejmě nepřizpůsobil rychlost a střetl se s vozem Toyota Avensis, ve kterém cestoval muž narozený v roce 1981, se kterým ve voze cestovalo dítě narozené 2012," uvedla tisková mluvčí policie.

Úvodní foto: HZS

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!