Foto Video

Kamion najel do kolony vozidel

Vážná dopravní nehoda komplikuje dopravu na dálnici u Plzně

čtvrtek 11. července 15:00 , aktualizace 15:45

Dálnice Doprava Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – Avalon Wellness


     Dnes krátce před druhou hodinou odpoledne došlo k dopravní nehodě kamionu a osobního vozu Škoda Fabia na 80. kilometru dálnice D5 u Šlovic ve směru na Prahu.
     "Řidič nákladního vozidla narozený v roce 1959 dojel před zúžením kolonu vozidel a zezadu narazil do osobního vozu řidiče ročník 1981. Do odtahu osobního vozu bude D5 v místě dopravní nehody průjezdná s omezením. Přesnou příčinou a okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté z dálničního oddělení Svojkovice," popsala tisková mluvčí policie.  
     Na místě zasahovali hasiči, kteří museli řidiče z vraku osobního auta vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení a k nehodě vzlétl i vrtulník LZS, který řidiče transportoval do nemocnice.
     "Muže jsme se středně těžkým poraněním transportovali leteckou cestou na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," doplnila tisková mluvčí záchranářů.
     Dálnice je s opatrností průjezdná levým jízdním pruhem. 

Foto: KP a Hasiči

 Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.