Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Tragická dopravní nehoda, zemřel řidič

V sobotu večer došlo k vážné dopravní nehodě, řidič náraz do stromu nepřežil

31. července 2021 21:23 , aktualizace neděle 1. srpna 16:58

Hasiči Záchranáři

     V sobotu před devátou hodinou večer došlo na silnici 230, mezi dálnicí D5 a Stříbrem, k tragické dopravní nehodě. Osobní vůz zatím neuvedené značky, ve kterém jel řidič sám, zatím z neznámého důvodu vyletěl z vozovky a čelně narazil do stromu, náraz vozidlo zcela zdemoloval. Na místo vyjely všechny záchranné složky a také vzlétl vrtulník LZS z Líní.
     Na místě zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči ze Stříbra, kteří řidiče středního věku z vozu vystříhali a začali s jeho resuscitací, kterou následně převzali záchranáři, bohužel ale životní funkce se u muže nepodařilo obnovit a lékař musel konstatovat jeho smrt. Na místo tedy vyjel koroner a vyšetřování nehody převzali kriminalisté. Silnice je nyní částečně uzavřená a doprava je řízena kyvadlově.

Aktualizujeme:

     "Ve 20.40 hodin řídil čtyřiačtyřicetiletý cizinec vozidlo značky BMW, kdy zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti vjel mimo komunikaci, kde narazil do stromu. Při dopraní nehodě muž utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl a byl přivolán koroner. U zemřelého cizince byla nařízena soudní pitva," uvedla k nehodě mluvčí policie.

Bohužel, v neděli došlo k další tragické dopravní nehodě, zemřela žena a dítě:

Tragická dopravní nehoda, zemřela žena i dítě

Tragická dopravní nehoda, zemřela žena i dítě

01. 08. 2021, 14:18, aktualizace 01. 08. 2021, 20:50

Dva mrtví, dva o život bojují a pátý člověk je zraněn středně vážně