Foto

Vážná havárie u Valchy

Mladého řidiče po nárazu do stromu vyprošťovali svědci, policisté a záchranáři

středa 13. října 12:11 , aktualizace 12:15

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Jídlonoš

     Dnes před půl jedenáctou dopoledne došlo mezi Lhotou a Valchou u Plzně k vážné dopravní nehodě. Podle informací z místa jel mladší řidič s vozem Seat Ibiza směrem na Valchu, když při průjezdu mírnou levotočivou zatáčkou ze zatím nezjištěné příčiny přejel do protisměru, vyjel mimo silnici a čelně narazil do stromu.
     U havarovaného vozu okamžitě zastavilo několik svědků, kteří se řidiče pokoušeli z vozu dostat, mimo jiné i za pomocí páčidla. Po chvíli na dorazily záchranné složky, podařilo se uvolnit dveře na straně spolujezdce a řidiče vyprostit. Hasiči zajistili místo události i protipožární opatření, záchranáři muže na místě ošetřili a transportovali do nemocnice. "Třiadvacetiletý muž byl se středně těžkými zraněními, ale při vědomí, transportován na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Zraněný muž nebyl schopen dechové zkoušky na alkohol, veškeré okolnosti havárie nyní policie šetří. Místo je s opatrností průjezdné, provoz je řízen kyvadlově.

Foto KP a HZS

 Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí