Foto Video

Vážná nehoda na dálnici

Řidič nezvládl řízení a vletěl s autem rovnou do retenční nádrže

14. srpna 2019 23:10 , aktualizace 23:41

Dálnice Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet


     V noci na dnešek kolem půl deváté došlo na 59. kilometru dálnice D5 ve směru od Prahy na Plzeň k vážné nehodě. Řidič vozidla VW se pokusil ve velké rychlosti sjet na čerpací stanici Shell, bohužel ale nezvládl řízení, vyjel ze silnice, prorazil zábradlí reteční nádrže a i s vozidlem do ní spadl.
     Ve vozidle s mužem cestovala jeho přítelkyně, která bohužel byla při nehodě zraněna. Řidič z nehody vyvázl pouze s drobnými poraněními a transport do nemocnice odmítl. "Z místa nehody transportujeme ženu narozenou v roce 1987 se středně těžkým zraněním při vědomí na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín. Na místě byl ještě jeden účastník nehody, který byl ošetřen a ponechán na místě," uvedla mluvčí záchranářů.
     Na místo samozřejmě dorazili i hasiči, kteří zajistili místo události a sorbentem zlikvidovali vyteklé provozní kapaliny, které nezachytila retenční nádrž.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.