Foto Video

Nehoda se změnila v tragédii – muž i žena zemřeli

Žena, která vozidlo řídila, zemřela po transportu, muž během noci

28. března 2019 10:03 , aktualizace 11:26

Doprava Nehody Smrt Záchranáři

Partner článku – Avalon Wellness


     Včera odpoledne jsme informovali, že před druhou hodinou došlo na silnici 20, tedy na hlavním tahu z Plzně na Karlovy Vary, přímo za kruhovým objezdem u Globusu, k velmi vážné nehodě. Na místě je hlášeno zranění více osob včetně dětí, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. 
     Vozidlo Škoda Fabia, které řídila devětasedmdesátiletá žena a vezla ještě staršího muže, zatím z neznámého důvodu vyjelo z parkoviště Globusu rovně směrem na čerpací stanici, překonalo několik obrubníků, přejelo přímo přes vjezd čerpací stanice, pokračovalo trávníkem směrem na silnici, kde havarovalo.
     Spekulace, která se včera objevila v některých médiích, že by se žena měla učit řídit, se nepotvrdila, naopak, žena měla řidičský průkaz již od maturity a to mimo jiné dokonce i na traktor a řídila pravidelně. Dle svědků mohla být řidička v bezvědomí, protože vozidlo nejenže nebrzdilo, ale naopak mělo stále zrychlovat!
     U silnice vozidlo ve vysoké rychlosti vjelo do příkopu, kde se převrátilo a odletující součástky a kameny zasáhly kolem jedoucí Seat, ve kterém cestovala maminka se dvěma malými dětmi.
     Hasiči museli vyprostit oba dva cestující ze Škodovky, protože byli zaklíněni a těžce zranění. Komunikace byla uzavřena od konce obce Chotíkov ve směru na Plzeň až po kruhový objezd u OD Globus. Prostor nehody byl taktéž uzavřen a případ na místě převzali kriminalisté.
     „Dopravní policisté šetří dopravní nehodu dvou osobních vozidel v blízkosti nákupního centra Globus. Vozidlo Seat řídila žena a vezla dvě děti. Vozidlo Škoda Fabia řídila žena narozená v roce 1940 a společně s ní cestoval muž narozený v roce 1936, oba byli zraněni a z místa odvezeni ZZS PK do plzeňské nemocnice," uvedla včera mluvčí policie.
      „Z místa transportujeme 2 děti s lehkým zraněním do Fakultní nemocnice Lochotín a starší ženu a muže pak v těžkém stavu na urgentní příjem téže nemocnice,“ uvedli včera záchranáři.

     Žena bohužel včera po transportu do nemocnice zemřela a muž zemřel v noci na dnešek.

Vyšetřování na místě:

    


 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.