Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Vážná nehoda na magistrále Tyršova u Rychtářky

Střet dvou osobních vozidel a jedné dodávky, v obou směrech se tvoří dlouhé kolony

24. května 2022 17:01 , aktualizace 17:42

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes po čtvrté hodině odpoledne došlo v Plzni na magistrále Tyršova k vážné dopravní nehodě. Střetla se zde dvě osobní vozidla a jedna dodávka. 


     Na místo vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a sorbentem zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.
     Záchranáři si mezitím převzali do péče zraněnou řidičku Toyoty a transportovali ji do Fakultní nemocnice Plzeň.

     Podle svědků měla řidička vozu Toyota jedoucí ve směru od Hlavního nádraží k Plaze zatím z neznámého důvodu vjet do protisměru, kde se čelně střetla s osobním vozem Ford a následně s dodávkou Mercedes. Ford byl nárazem odražen a skončil o několik metrů dále mimo vozovku v křoví.

    Policisté podrobili řidičku i oba řidiče testu na přítomnost alkoholu, který měli všichni negativní a nehodu na místě dále šetří. Čekáme na jejich zprávu a poté ji doplníme.

    Na místě se v obou směrech tvoří dlouhé kolony vozidel, provoz je policisty řízen jedním pruhem v každém směru. 

Aktualizováno:

     Mluvčí policie potvrdila výše uvedenou příčinu nehody a doplnila že řidička vozu Toyota byla narozena v roce 1972.  Silnice je v tuto chvíli průjezdná, ale se zvýšenou opatrnosti, na místě probíhá šetření nehody a odklízení havarovaných vozidel.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!