Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná dopravní nehoda, zraněného řidiče museli z vraku vyprostit hasiči

Silnice mezi Vochovem a Tlučnou byla uzavřena

Autor: mn neděle 11. února 15:10 , aktualizace pondělí 12. února 07:47

Doprava Nehody


    Dnes před druhou hodinou odpoledne došlo na silnici č. 2033 spojující Vochov s Vejprnicemi a Tlučnou k dopravní nehodě, během které osobní vozidlo narazilo do stromu. Z místa bylo hlášeno zaklínění a možné vážné zranění řidiče, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo nehody, pomocí hydraulických nástrojů vyprostili zaklíněného řidiče a provedli protipožární opatření. Záchranáři si poté do péče převzali muže narozeného v roce 2002, který utrpěl středně těžká zranění a byl při vědomí transportován na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín. 

     Silnice byla po dobu záchranných prací uzavřena.

     "Řidič narozený v roce 2002 jel s vozidlem Seat Altea ve směru z Vochova do Tlučné, kdy z dosud nezjištěných příčin zhruba dva kilometry za Vochovem přejel do protisměru a následně vlevo mimo komunikaci, kde narazil do stromu.
     Dechovou zkoušku nebylo možné provést a byl tedy nařízen odběr krve v nemocnici. Dále se nehodou budou zabývat policisté z dopravního inspektorátu Plzeň-venkov,"
uvedl nám mluvčí policie.


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.