Foto

Vážná nehoda na Bílé Hoře

Zraněnou ženu museli hasiči z vozu vyprostit

13. listopadu 2020 14:01 , aktualizace 16:56

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K čelnímu střetu dvou osobních vozů došlo dnes před půl druhou odpoledne v ulici 28. října v Plzni na Bílé Hoře. Náraz jeden z vozů odhodil na autobusovou zastávku, druhý zůstal stát napříč silnicí.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a zároveň zahájili vyproštění zraněné ženy pomocí hydraulického zařízení.
     Záchranáři si do péče převzali dvě zraněné. "ZZS transportuje z místa dvě ženy narozené v letech 1948 a 1956 do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli.

AKTUALIZACE:

     "Řidička vozidla Škoda Favorit narozená v roce 1956 jela po ulici 28. října směrem z centra a z dosud nezjištěných příčin přejela do protisměru, kde se střetla s řidičkou vozidla Citroen Saxo narozenou v roce 1948," popsala tisková mluvčí policie s tím, že u obou řidiček byla dechová zkouška na alkohol provedena s negativním výsledkem.
     Příčinou nehody se policisté dále zabývají.


     

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!