Foto

Vážná nehoda ve Skvrňanech

Náraz byl tak silný, že se z vozu vytrhl motor a náklad se rozletěl do širokého okolí

19. srpna 2019 09:48 , aktualizace 09:48

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – ZOXO

AKTUALIZUJEME:     K vážné sobotní dopravní nehodě došlo po dvanácté v Plzni na Vejprnické třídě pod železničním viaduktem.

     Zde podle tiskové mluvčí policie řidič osobního vozu Škoda Octavia jedoucí směrem do centra přímo před viaduktem předjížděl vůz Suzuki a když se před něj chtěl zařadit, narazil zadní částí vozu do jeho předku. To Škodu uvedlo to smyku, který skončil ve sloupu lampy veřejného osvětlení. 
     Řidič Škody, podle našich informací invalida, zůstal ve vraku vozu zaklíněn a vystříhat ho museli hasiči pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Poté byl ve velmi vážném stavu předán do péče záchranářů.
     "Muž ročník 1969 byl po nezbytném ošetření převezen na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín s mnohačetným zraněním," uvedl k tomuto případu mluvčí záchranářů.
     "U řidiče Suzuki byla provedena dechová zkouška na místě s negativním výsledkem, u řidiče Octavie na místě kvůli zranění nebylo možno dechovou zkoušku provést, a tak byl nařízen odběr krve," doplnila mluvčí policie.
     Provoz v místě nehody je ve směru do centra omezen, auta jsou vedena po tramvajovém pásu.
     Zásah na místě i provoz komplikovalo množství zvědavců, z nichž například jedna řidička neváhala zastavit uprostřed silnice, aby si mohla nehodu vyfotit a jiný muž se na upozornění hasičů, že překáží v jízdním pruhu, nestyděl jim vynadat, že si může dělat co chce.


 


ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.