Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Velká odpadková nehoda

Kontejner nabouraný opilým řidičem cestou ze svahu narážel do zaparkovaných aut

31. května 2021 15:48 , aktualizace 15:51

Alkohol Nehody

     V pátek 28. května kolem jedenácté hodiny večer řešili dopravní policisté nahlášenou dopravní nehodu, ke které došlo v Toužimské ulici v Plzni. Řidič s osobním vozem zde narazil do plastového kontejneru na tříděný odpad, který se následkem toho rozjel ze svahu a cestou narážel do zaparkovaných aut. Poté co dva vozy poškodil, kontejner se zastavil vprostřed ulice, kde se jeho obsah rozsypal na vozovku i stojící auta.
     Řidič, který celou nehodu způsobil, ale na místě nezastavil a pokračoval do Žlutické ulice, kde při snaze vůz odstavit poškodil zpětné zrcátko jiného zaparkovaného auta. Poté již jeho cestu ukončili přivolaní policisté, kteří ho na místě zajistili. "Čtyřiadvacetiletý řidič se podrobil dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla pozitivní s výsledkem 1,93 promile alkoholu. Dále byl řidič vyzván k lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu, čemuž se dobrovolně podrobil," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření plzeňským dopravních policistů.

Foto PČR


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.