Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dívky mají po napadení i zlomeniny v obličeji

Policisté šetří hned dva případy napadení na stejném místě

27. května 2022 12:19 , aktualizace 12:37

Alkohol Napadení Záchytka

Partner článku – Alfa Tactical

     Hned dvěma případy násilných konfliktů v Plzni v Divadelní ulici před klubem No Limit bar se v současné době zabývají policisté. K oběma případům došlo tento měsíc.

     K prvnímu případu došlo v noci ze soboty 30. dubna na 1. května. "Skupina Ukrajinců tu napadla několik holek. Kamarádka si z toho odnesla zlomenou čelist, druhá má sešitý ret a také nějakou zlomeninu v čelisti a třetí má zlomenou kůstku pod okem," popsala nám návštěvnice klubu Nikola K.
     Tisková mluvčí policie nám potvrdila, že se tímto konfliktem policisté zabývají, ale s ohledem na stále probíhající prověřování nemůže v tuto chvíli uvést více podrobností. "Zabýváme se případem vzájemného fyzického napadení mezi několika osobami včetně jednoho cizince," uvedla nám mluvčí policie.

     Ke druhému konfliktu před klubem No Limit došlo včera mezi čtvrtou a pátou hodinou ráno, tentokrát mezi českými návštěvníky a zahraničními studenty, a opět zde musela zasahovat policie. "Servali se tu Češi s Erasmákama snad ze Španělska nebo odkud, celý to ale začalo tím, že se jeden blbec ožral jak prase a začal otravovat lidi kolem. Nejdřív se tu rvalo více lidí, ale jak přijela policie, většina se uklidnila," popsal nám jeden z návštěvníků.
      Z tohoto konfliktu zatím nemáme informace o vážnějších zraněních, jednoho z agresorů, který se nehodlal uklidnit ani po několikeré výzvě, museli ale policisté zpacifikovat a zajistit. "Na místě byl zajištěn muž narozený v roce 1998, který měl napadnout muže narozeného v roce 2003. Muž byl umístěn na protialkoholní záchytnou stanici a celým případem se dále zabýváme," uvedla nám ke včerejšímu konfliktu tisková mluvčí policie.Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.