Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Velmi vážná nehoda, vozidlo se několikrát převrátilo

O život osmnáctiletého řidiče bojovali letečtí záchranáři a poté ho transportovali v kritickém stavu na řízené plicní ventilaci

12. května 2021 07:44 , aktualizace 08:02

Nehody Záchranáři

      V noci na dnešek kolem půl desáté došlo k velmi vážné dopravní nehodě na silnici 22 mezi Domažlicemi a Klatovy, u odbočky na Kout na Šumavě. Osobní vozidlo vyletělo z vozovky, narazilo do stromů, rotovalo přes silniční můstek a nakonec zůstalo ležet na střeše na pozemku firmy Stihl. Protože z místa bylo hlášeno velmi vážné zranění a zaklínění mladého muže, vyjely k nehodě všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS.
     "Řidič narozený v roce 2002 utrpěl velmi vážná zranění, v bezvědomí a na řízené plicní ventilaci byl letecky transportován vrtulníkem LZS na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.

     "Osmnáctiletý řidič vozidla Audi A3 jedoucí ve směru od Kdyně na Domažlice na rovném úseku silnice nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal s vozidlem na mokré komunikaci smyk a vjel za pravou krajnici, kde v silničním příkopu narazil do listnatých stromů, dále narazil do tělesa mostku a poté se s vozidlem převrátil na střechu.
     Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění řidiče, který byl letecky přepraven do nemocnice v Plzni. Dechová zkouška vzhledem ke zranění nebyla provedena a byl proto nařízen odběr krve. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích,"
doplnila mluvčí policistů.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!