Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Uprchlý vězeň byl zadržen

Policie děkuje médiím i veřejnosti za pomoc

Autor: Jana Holá sobota 23. března 10:45 , aktualizace 10:49


Aktualizace:

     "Děkujeme médiím a veřejnosti za pomoc při pátrání po 36letém vězni, který v polovině března odešel z nestřeženého pracoviště v Hazlově na Chebsku. Muž byl policisty vypátrán, zadržen a následně eskortován zpět do věznice," uvedl včera tiskový mluvčí policie.

Původní článek:

     Policisté v současné době pátrají po šestatřicetiletém vězni Ondřeji B., který v pátek 15. března krátce před 18. hodinou utekl z nestřeženého pracoviště v Hazlově na Chebsku. Ve výkonu trestu odnětí svobody byl za majetkovou trestnou činnost.

Ondřej B.

Datum narození .........
Pátrání vyhlášeno 15.3.2024
Bydliště - okres Sokolov
Státní příslušnost Česká republika

Podrobný popis:
    Hledaný muž je přibližně 180 cm vysoké postavy, má hnědé oči a černé vlasy. Hledaný muž měl v době odchodu z nestřeženého pracoviště na sobě černé montérky, šedé triko a pracovní boty.  

     V případě jakýchkoliv informací k hledanému muži volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.