Viděli jste konflikt na Slovanské aleji v Plzni?

Policie hledá svědkyni, která pomohla zraněnému muži

úterý 31. ledna 13:20 , aktualizace 13:23

Napadení Pátrání

Partner článku – Optika Ofitop

     Policisté se zabývají případem napadení revizora černým pasažérem, ke kterému došlo v úterý 24. ledna před tři čtvrtě na devět dopoledne na zastávce MHD na adrese Slovanská Alej 3 v Plzni.
     "Došlo zde ke vzájemnému fyzickému napadení pasažéra a revizora. Z výpovědí osob bylo zjištěno, že na místě incidentu měla být přítomna žena, vysoká asi 170 centimetrů, štíhlé postavy, stáří 30 až 40 let, která měla černé rovné vlasy na ramena a mluvila česky bez přízvuku. Ta měla jednomu z mužů podat papírový kapesník, aby si otřel krev, se slovy „Pane, tady máte kapesník,“ popsala nám situaci tisková mluvčí policie.

     Policisté nyní potřebují zjistit totožnost této neznámé svědkyně, a proto se obracejí na veřejnost a hlavně na výše popsanou ženu, která může velkou měrou přispět k objasnění celé věci.
     Žena se může přihlásit na lince 158 nebo na obvodním oddělení Plzeň 2 a stejně tak veřejnost může své informace o tomto incidentu sdělit policistům přímo na obvodním oddělení policie Plzeň 2 nebo policistům na tísňové lince 158.

Foto ilustrační

Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.