Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Viděli jste 18. ledna nehodu v Sokolově?

Policie hledá svědky dopravní nehody, při které byla autem sražena a vážně zraněna seniorka

Autor: Petr Novák pátek 16. února 06:23 , aktualizace 08:09

Nehody Pátrání Policie


     Ve čtvrtek 18. ledna kolem čtvrt na osm ráno došlo v ulici Boženy Němcové v Sokolově k dopravní nehodě, během které šestadvacetiletá řidička osobního automobilu značky Honda jedoucí od ulice Jednoty směrem k Sokolovské ulici, zřejmě nedala přednost ženě přecházející po vyznačeném přechodu pro chodce. Následně došlo ke srážce vozidla s chodkyní, která po nárazu upadla na pozemní komunikaci.

     "Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění šestasedmdesátileté ženy, která byla převezena do nemocnice, kde byla zároveň hospitalizována.
     Řidička vozidla se po dopravní nehodě podrobila orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem," uvedl nám mluvčí policie.

     Policisté se okolnostmi nehody dále zabývají a žádají případné svědky, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli, a nehodu mohla například zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby zavolali na bezplatnou telefonní linku 158.
     Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Foto PČR

Le Fleur

Děláme moderní svatby, akce a další oslavy. Zajistíme vám květinovou výzdobu, ale také doplňky a další dekorace. Dodáváme kytky do kaváren, pokojovky do firem a rozvážíme vázané květiny a drobné dárky po Plzni a okolí. Vytvoříme pro vás také smuteční vazbu.