Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Policie pátrá po Miloslavu Klausovi alias ing. Vaňkovi

Viděli jste tohoto podvodníka? Nenabízel výhodný obchod třeba i vám?

Autor: Petr Novák čtvrtek 15. února 12:01 , aktualizace 12:11

Pátrání Podvodníci Policie


     Policisté pátrají po Miloslavu Klausovi, na kterého je státním zástupcem vydán souhlas se zadržením kvůli podvodům páchaným na cestujících ve vlacích.
     "Podle zjištěných poznatků hledaný cestuje především vlakem a páchá na cestujících kriminalitu podvodného charakteru. Pod různými legendami, jako je například prodej auta, láká z lidí finance a vydává se za různé osoby. Mimo jiné například sděluje, že je inženýr Vaněk," popsala nám činnost muže tisková mluvčí policie s tím, že poslední výskyt podvodníka byl zaznamenán i na Plzeňsku.

Miloslav Klaus

Datum narození 16.12.1961
Pátrání vyhlášeno 26.1.2024
Bydliště - okres Nymburk
Státní příslušnost Česká republika 

     Hledaný je vysoký 180 až 182 cm, střední postavy, má vlnité vlasy, strniště vousů a hnědé oči.

     I přes vynaložené úsilí se muže dosud nepodařilo vypátrat. "Z důvodu řádného zadokumentování jeho podvodů, žádáme občany, kteří se stali obětí tohoto podvodníka, aby kontaktovali policisty. Nejnovější mužova podoba je zachycena na přiloženém identikitu. V případě, že byste se s podezřelým setkali, či máte poznatky k jeho pobytu, zavolejte na linku 158, či se dostavte na kterékoliv policejní oddělení. Za spolupráci děkujeme," doplnila mluvčí policie.

Dluhopisy

Porazte inflaci s Dluhopisy - Investujte do tavedených firem a ochraňte své úspory. Nejvíce korporátních dluhopisů s notářským zápisem o přímé vykonatelnosti. Nakupujte dluhopisy zdravých českých firem na nejstarší dluhopisové platformě. Nízké minimální investice. Přední informační servis.