Foto

Viděli jste tento motocykl či osobu, která na něm jezdí?

Policisté v Plzni pátrají po motocyklu Husqvarna TE 610E , registrační značky 4P0615

středa 15. července 16:52 , aktualizace čtvrtek 16. července 10:25

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu neoprávněné užívání cizí věci. ,
     Neznámý pachatel se v době od jedenácti hodin večer ve středu 8. července do čtvrtka osmi hodin ráno v Plzni ve vnitrobloku domů Koterovské ulice zmocnil zaparkovaného a uzamčeného motocyklu. Odcizený motocykl je typ enduro žluté barvy, tovární značky Husqvarna TE 610E, registrační značky 4P0615, starý přibližně 20 let a se standardní výbavou.

     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografii, na které je zachycen odcizený motocykl. Policisté pátrají nejen po odcizeném motocyklu, ale i po osobě, která se ho neoprávněně zmocnila.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří by zahlédli tento motocykl či by měli jakékoliv poznatky k osobě, která se ho zmocnila, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.
     Policisté děkují občanům za případné poznatky a spolupráci.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.