Viděli jste v pondělí napadení U Borského parku?

Policisté hledají svědky incidentu, při kterém byla zraněna sedmnáctiletá dívka

středa 6. října 13:19 , aktualizace 13:36

Napadení Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

     Policisté šetří případ, kde je dáno podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, spáchaného v jednočinném souběhu s trestným činem výtržnictví. K incidentu došlo v pondělí 4. října kolem půl druhé odpoledne v Plzni v ulici U Borského parku na chodníku před Hotelovou školou.
      Policisté pátrají po svědcích, kteří mohli celý incident zahlédnout a jejich výpověď by tak mohla pomoci k objasnění případu. K celé události můžeme uvést pouze to, že po předchozí slovní hádce mělo dojít k fyzickému napadení a zranění sedmnáctileté dívky asi třemi útočníky. Více podrobností v tuto chvíli zveřejnit nejde, abychom případné svědky neovlivnili. 

     Policisté žádají případné svědky události, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Obvodní oddělení Plzeň Bory, Nemocniční 8, nebo telefonicky na č.: 974 325 851 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním věci.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.