Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Pátrání

Viděli jste fyzické napadení v těchto místech?

Policisté hledají svědky události ze středy 13. prosince

středa 10. ledna 09:35 , aktualizace 09:35

Napadení Nehody Pátrání

     Policisté hledají svědky události, ke které došlo ve středu 13. prosince 2023 v půl čtvrté odpoledne v Plzni na křižovatce ulic Zahradní a Papírnická.

     Podle policie došlo k dopravní nehodě, během které se vozidlo Ford Transit střetlo s vozidlem Citroën C - Crosser. "Dle dosud zjištěných skutečností došlo před touto dopravní nehodou ke slovní rozepři a následnému fyzickému napadení mezi řidičem vozidla značky Ford a mužem, který jel na osobním přepravníku ve směru k Habrové ulici. Mezi oběma muži mělo dojít k hádce ohledně přednosti v jízdě. Řidič dodávky začal poté couvat a došlo ke střetu s vozidlem značky Citroën," popsala událost mluvčí policie.

(Pozn. red.: segwaye, elektrické jednokolky, hoverboardy, elektroboardy apod. jsou v našem právním řádu definovány jako osobní přepravníky se samovyvažovacím zařízením nebo obdobná technická zařízení. Jejich uživatelé jsou právně vnímáni jako chodci.)

     Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří se pohybovali v uvedeném místě nebo místem projížděli, případně mají záznam z palubní kamery ze svého vozidla, aby se přihlásili osobně na Policii České republiky , dopravní inspektorát Plzeň město nebo telefonicky na čísle 974 325 256 nebo zavolat na bezplatnou linku 158. 

AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.