Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Pobodali ho, protože kritizoval hru argentinských fotbalistů

Na noční směně ve fabrice pobodal kolegu kvůli mistrovství světa ve fotbale

20. prosince 2022 12:18 , aktualizace 12:28

Cizinci Napadení

     Nedělní noční směnu v továrně na automobilové díly Witte Automotive v Nejdku si dva pracovníci krátili rozhovorem o finálovém zápase mistrovství světa ve fotbale mezi francií a Argentinou. Muži, podle našich informací oba původem z Vietnamu, se kvůli zápasu proběhlému v Kataru pohádali natolik, že došlo dokonce k fyzickému napadení nožem. 

     "Třiatřicetiletý muž s osmadvacetiletým mužem měli během pracovní doby slovní rozepři týkající se finálového duelu fotbalového mistrovství světa mezi Francií a Argentinou. V nočních hodinách, tedy již v pondělí 19. prosince, během přestávky starší muž znovu kritizoval hru argentinských fotbalistů a osmadvacetiletý muž mu na to po chvíli odpověděl, aby přestal kritizovat a zároveň se nechoval jako dítě," popsal tiskový mluvčí policistů.

     To ale staršího muže doslova rozběsnilo a kolegu napadl nožem používaným k ořezávání otřepů dílů. "Třiatřicetiletý muž měl k mladšímu přistoupit a způsobit mu dvě bodnořezná poranění v horní polovině těla, a to i přesto, že se osmadvacetiletý muž útokům aktivně bránil a obviněného udeřil pěstí do oblasti hlavy. Dalšímu fyzickému napadení zabránili jejich kolegové, kteří oba muže od sebe odtrhli," uvedl mluvčí policie.

     Osmadvacetiletý muž byl s utrpěnými zraněními, tedy bodnořeznými ranami v rameni a pod lopatkou a řezným obranným poraněním na předloktí transportován zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice, kde byl ošetřen. Třiatřicetiletý muž počkal ve svém zaměstnání na příjezd policistů, kteří ho zadrželi a převezli na obvodní oddělení.
     "Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání třiatřicetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu," doplnil mluvčí policie s tím, že v případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na tři roky.Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.