Foto

Viník nehody z místa ujel a své auto odstavil ve Žlutické ulici

Policisté hledají svědky nehody u Globusu z neděle 9. ledna

úterý 11. ledna 17:13 , aktualizace 19:06

Nehody

Partner článku – KS Therm

     Policie šetří okolnosti dopravní nehody, ke které došlo v neděli 9. ledna v podvečer nedaleko obchodního centra Globus v Plzni na Lochotíně. "Dosud nezjištěný řidič jel s vozem BMW Úněšovskou ulicí od kruhového objezdu směrem k Toužimské ulici a v prostoru vjezdu základny hasičů předjížděl vůz Alfa Romeo, přičemž nepřizpůsobil rychlost jízdy, na mokré silnici dostal s vozidlem smyk a narazil do boku předjížděného vozidla," popsala tisková mluvčí policie.

     Zatímco Alfa s dvoučlennou posádkou byla nárazem odražena mimo silnici, řidič BMW na místě nezastavil a i přes proražené kolo vozu začal ujíždět směrem do sídliště. Na místě tak nechal muže a ženu s vozem, jehož havárii zavinil, aniž ho jakkoli zajímalo, zda například neutrpěli zranění.

     Přivolaní policisté začali po vozidle i řidiči pátrat a vůz byl po chvíli nalezen odstavený ve Žlutické ulici, jeho řidič ale z místa uprchl.
     Oba cestující z Alfy Romeo z nehody naštěstí vyvázli bez zranění.

     Policisté se nehodou samozřejmě dále zabývají a po řidiči vozu pátrají. V souvislosti s tím se policisté obracejí na případné svědky, kteří by svými informacemi k nehodě, vozu BMW nebo jeho řidiči mohli napomoci řádnému objasnění případu, aby se obrátili na linku 158 nebo libovolné oddělení Policie ČR.

Foto PČR

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.