Aktuálně Foto

Vlak auto doslova odhodil

Další střet auta s vlakem šetří policisté

úterý 16. dubna 21:24

Nehody Záchranáři Železniční nehoda

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Obrovské štěstí měl dnes večer řidič vozu Škoda Fabia, jehož vůz na železničním přejezdu v Poběžovicích smetl osobní vlak.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky. Ve vlaku cestovali čtyři cestující a dva členové železničního personálu. Nikdo z nich naštěstí neutrpěl zranění a z vlaku jim pomohli hasiči.
     Škoda Fabia byla nárazem odhozena a převrátila se, její řidič ale jako zázrakem utrpěl pouze lehké zranění. "Muž narozený v roce 1991 byl při vědomí a venku z vozu. S lehkým zraněním byl transportován pozemní cestou do Domažlické nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     "Alkohol byl u řidiče i strojvedoucího vyloučen na místě provedenou dechovou zkouškou. Nehodou se dále zabýváme," doplnila tisková mluvčí policie.
     Hasiči místo události předali hasičům SŽDC, provoz by v tuto chvíli neměl být omezen ani na silnici ani na železniční trati.Škoda na vlaku je odhadnuta na 100 tis.korun.

Foto: Hasiči

     O podobném, ale bohužel tragickém případu jsme informovali v neděli:

Muž zemřel, žena přežila

Muž zemřel, žena přežila

14. 04. 2019, 16:25, aktualizace 14. 04. 2019, 17:50

Vlak dnes odpoledne smetl osobní vůz z přejezdu


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!