Foto

Vlakem cestoval had

Neobvyklého černého pasažéra, ale i hledané osoby zajistili strážníci

úterý 16. dubna 16:02 , aktualizace 16:04

Městská policie Zvířata

Partner článku – Mraknet

     V neděli po jedné hodině odpoledne byla operačním oddělením městské police vyslána speciální skupina pro odchyt toulavých a opuštěných zvířat na Hlavní vlakové nádraží ČD, kde netrpělivě čekali na příjezd vlaku.
     V jednom kupé mezi cestujícími byl totiž ukrytý černý pasažér. A ne ledajaký. Ukrývala se tam totiž Korálovka sedlatá.
     Vzhledem k tomu, že se nepodařilo zjistit majitele hada, byl převezen do Akva – Tera Zoo Plzeň, kde bude o něj náležitě postaráno. 

     Včera se zase strážníkům podařilo zajistit dvě hledané osoby.
     První osobou, na které měla Policie ČR právní zájem, byla šestadvacetiletá cizinka, kterou strážníci včera spatřili při kontrolní činnosti příbytků lidí bez domova krátce před desátou hodinou dopoledne.
     Jen o pár minut později si jiná hlídka všimla šestačtyřicetiletého muže procházejícího parkem ve Smetanových sadech, o kterém dle místní a osobní znalosti věděla, že se nachází v pátrání PČR.
     Obě tyto osoby v pátrání byly strážníky předvedeny na nejbližší obvodní oddělení policie, kde si je převzali k dalším úkonům.

Foto:MP

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.