Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Tvrdil, že nemá kde spát a tak mu zajistili útulnou celu ve Věznici Plzeň

Tomáš B. se vyhýbal nástupu do vězení, úkryt si však nevybral zrovna šťastně

25. srpna 2023 10:50 , aktualizace 12:38

Zadržení pachatele

     

     V noci na dnešek kolem půl jedenácté prováděli strážní bezpečnostní služby Tuebor General Service preventivní kontrolu střežených objektů ve Vlastině ulici v Plzni, když si u jednoho z nich všimli muže přelézajícího plot.

     Protože muž zjevně neměl v objektu co dělat, strážní o situaci informovali dispečink a vstoupili na pozemek, kde muže nalezli a zadrželi dříve, než stačil napáchat škodu.

     Muž tvrdil, že měl v plánu do objektu vniknout a pouze tam přespat. Když strážní muže vyzvali k identifikaci, ukázalo se, že jde o Tomáše B., který nejenže na pozemek vnikl neoprávněně, ale také, že je v celostátním pátrání.
     Strážní proto na místo přivolali policisty, kteří si muže převzali k dalším úkonům.

     Zadržení muže nám potvrdila mluvčí policie a uvedla: "Po příjezdu policie bylo zjištěno, že na muže narozeného v roce 1988 byl vydán příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody a tak byl policisty z obvodního oddělení Vinice eskortován do věznice."

    

TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost