Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Vloupání do auta v Plzni na náměstí T. G. Masaryka

Majitelce odcizili tašky s oblečením, bižuterií, boty a další věci

28. října 2019 11:45 , aktualizace 11:49

Krádež

Partner článku – Mraknet

     V noci ze soboty na neděli došlo v Plzni na náměstí T. G. Masaryka k vloupání do zaparkovaného vozidla Ford Fusion. Zatím neznámý pachatel u vozidla rozbil okénko u pravých zadních dveří a z vozu odcizil dvě tašky.
     V jednom případě šlo o černou nákupní tašku, druhá byla sportovní růžová značky NIKE. Tašky obsahovaly plesové modré šaty s dlouhým rukávem šité na míru, šperky, tři páry bot, další oblečení, kosmetiku, župan a další věci.
     Majitelka dodala fotografie odcizených věcí či na internetu našla fotky totožných předmětů.

     Majitelka prosí o spolupráci všechny občany, kteří věci zachycené na přiložených fotografiích kdekoli zahlédnou či mají informaci k vloupání do vozidla, aby se přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158 a svými poznatky pomohli k řádnému objasnění případu.

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.