Foto

Pes vběhl přímo před auto a to po střetu vyletělo ze silnice

Policie hledá svědky nehody a pátrá po majiteli usmrceného zvířete

15. listopadu 2021 11:25 , aktualizace 11:32

Nehody Pátrání Zvířata

Partner článku – Delta Plzeň

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo ve středu 10. listopadu v pět hodin ráno na silnici I. třídy č. 26 mezi Horšovským Týnem a odbočkou na Svatou Annu. "Řidič osobního automobilu tovární značky Audi A6 jel ve směru jízdy od obce Horšovský Týn a nedokázal zabránit střetu se psem, který mu náhle vběhl z pravé strany do jízdní dráhy, a došlo ke střetu," popsala tisková mluvčí policie s tím, že pes, konkrétně německý ovčák nebo jeho kříženec, byl při srážce usmrcen a řidič havaroval mimo pozemní komunikaci.
     Při havárii naštěstí nedošlo ke zranění osob, škoda na vozidle Audi ale byla vyčíslena na téměř dvě stě tisíc korun. Po totožnosti majitele psa, který nezabránil jeho volnému pobíhání po pozemní komunikaci nyní policisté pátrají a s prosbou o pomoc se obracejí na případné svědky. 

     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, nebo vedoucí ke zjištění majitele psa, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Foto PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.