Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

79 spáchaných trestných činů završil obzvláště brutální vraždou

Podle kriminalistů své oběti rozbodal ledviny, rozpáral hrudník, uřízl hlavu, přirození a dokonce i maso z hýždí

Autor: Karel Aleš úterý 5. března 18:21 , aktualizace 19:03

Vazba Vražda Zadržení pachatele

Partner článku – Express servis


     V sobotu jsme informovali o dopadení a následném obvinění muže podezřelého z extrémně brutální vraždy slovenského bezdomovce Ladislava L. narozeného v roce 1990. Jeho tělo bylo nalezeno ve čtvrtek 12. ledna 2023 dopoledne v řece Berounce.

Neuvěřitelně brutálně zavražděný Ladislav L. a místo kde bylo jeho tělo nalezeno

     Stav nalezeného těla šokoval jak zkušené kriminalisty, tak i koronera. Při ohledání těla byla totiž zjištěna amputace hlavy, penisu a varlat, rozpáraný hrudní koš až do krajiny břišní, takže některé orgány zcela chyběly, dále bodné rány v hrudníku, dlouhé řezné rány na stehnech, velké množství bodných ran v oblasti ledvin a také odříznuté velké kusy masa z hýždí.

Kdo je z vraždy obviněný?

     Podezřelým a dnes již i obviněným z tohoto hrůzného činu je Tomáš. H. narozený v roce 1981, který má za sebou doslova neuvěřitelnou trestní minulost. Posuďte sami:

     Policisté Tomáše H. řešili za více než 50 krádeží, více než 10 případů maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, opakované případy zanedbání povinné výživy, opakované ublížení na zdraví, opakované vloupání, ale také i za loupež, násilí proti úřední osobě, neoprávněné držení platebního prostředku a další trestné činy. 

     Celkem byl Tomáš H. policií řešen v devětasedmdesáti případech!
     Posledního skutku, konkrétně vloupání do auta, se dopustil ve čtvrtek 29. února, tedy v den, kdy byl zadržen pro podezření z výše uvedené vraždy.

     "Tomáš měl s policajtama každou chvíli něco. Pak zmizel, říkalo se, že šel pracovat do Německa, ale klidně také mohl být zase zavřený. Když se znovu objevil v Plzni, pohyboval se mezi divnými lidmi a začal hodně fetovat," uvedl nám muž, který dle svých slov obviněného dobře znal.

     Podle našich informací tento velice zkušený recidivista svou účast na vraždě popírá, ale stejně činil prakticky ve všech výše uvedených případech, které mu v minulosti byly prokázány a za které byl odsouzen.

     Tomáše H. v sobotu poslala soudkyně do vazby, takže byl po skončení vazebního jednání transportován rovnou do Věznice Plzeň.

Původní záběry z nálezu těla a pátrání po důkazech Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.