Mladý muž napadl a okradl svou maminku

Policisté muže prakticky okamžitě dopadli v parku i s ukradenou taškou s nákupem

pondělí 21. června 09:58 , aktualizace 13:44

Krádež Napadení Vazba

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Minulý týden jsme informovali o jen těžko pochopitelném případu, ke kterému došlo v pátek 11. června v dopoledních hodinách v ulicích Chodova. Mladý muž zde sledovat svou sedmačtyřicetiletou maminku a poté, co žena vybrala z bankomatu finanční prostředky a nakoupila v prodejně smíšeného zboží, povedený čtyřiadvacetiletý synáček za ní přišel a požadoval, aby se zastavila a dala mu peníze. Když matka odmítla, syn do ní strčil a opět chtěl peníze, což žena dál odmítala. Muž tedy přitvrdil, ženu silně uchopil za ruku, velmi vulgárně jí urážel, vyhrožoval a udeřil jí do obličeje. Poté sebral její tašku, kterou při konfliktu upustila na trávník a utekl do nedalekého parku, kde byl zadržen policejní hlídkou.

     Policisté zjistili, že mladý muž je recidivista v minulosti již odsouzený za krádeže, takže skončil v cele předběžného zadržení. "Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřiadvacetiletého muže z Chodova, kterého obvinili ze spáchání přečinů krádeže, výtržnictví a nebezpečného vyhrožování. Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, což akceptoval a na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby," doplnil nám nyní informace mluvčí policie.

Foto: Ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.