Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Vyhrožoval postřílením koní samopalem s tlumičem

Vzhledem k tomu, že podezřelý muž skutečně legálně vlastnil zbraně, došla si pro něj domů krajská zásahová jednotka

Autor: Karel Aleš čtvrtek 28. března 17:55 , aktualizace 18:05

Zadržení pachatele Zásahová jednotka

Partner článku – Alfa Tactical


     Sousedský spor v obci na Stříbrsku vygradoval až v pondělní zásah policie včetně krajské zásahové jednotky.

     Konflikt mezi dvěma sousedy podle informací z místa gradoval již nějakou dobu a v neděli se měl vystupňoval až do takové míry, že dvaačtyřicetiletý muž sousedovi měl začít vyhrožovat postřílením jeho koní na pastvině a svou výhrůžku podpořil dokonce tvrzením, že nemá co ztratit, že vše dopadne jako na vysoké škole v Praze, a že již má na čin připravený samopal s tlumičem.

     Protože muž věděl, že agresivní soused skutečně nějaké zbraně vlastní, vzbudila v něm tato výhrůžka velké obavy, se kterými se pochopitelně obrátil na policii. 

     Policisté se samozřejmě případem začali okamžitě zabývat, a protože kontrola v evidenci zbraní potvrdila, že je podezřelý muž skutečně držitelem několika střelných zbraní, byla k zásahu přizvána i krajská zásahová jednotka. Muž byl v pondělí odpoledne zadržen v místě svého bydliště a celý případ v tuto chvíli šetří kriminalisté.

     Mluvčí policie nám potvrdila, že se policisté uvedeným případem skutečně zabývají, ale že v tuto chvíli ještě nemůže uvést žádné další podrobnosti.

Foto: ilustrační

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.