Foto

Výkaly, špína, nepořádek i nezajištěné schodiště

Strážníci si vyšlápli na bezdomovce v kontroverzní stavbě Davida Housera

19. září 2018 20:55 , aktualizace 20:56

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V poslední době stále častěji píšeme o sedmipodlažní, kontroverzní stavbě Davida Housera, která stojí roky opuštěná v Plzni na Rokycanské třídě. Většinou píšeme o bezdomovcích, vypalování kabelů, skrývajících se osobách nebo drogách. Naposledy pak v souvislosti ze sebevrahem na střeše.

Sebevrah vylezl na Houserovu stavbu, pořezal se a chtěl skočit

Sebevrah vylezl na Houserovu stavbu, pořezal se a chtěl skočit

08. 09. 2018, 20:10, aktualizace 08. 09. 2018, 22:27

Dramatická záchranná akce na Rokycanské v Plzni právě skončila

      Včera v půl deváté ráno proběhla další namátková kontrola této, stále nezajištěné, budovy na Rokycanské třídě. Strážníci ze Stanice územně strážní služby zde zkontrolovali na 17 osob bez domova. "V přízemí budovy se nachází značný nepořádek, který stále narůstá. Ani množství exkrementů, které vytéká z prasklého potrubí, zápach nebo nebezpečí vážného zranění z nezajištěné výtahové šachty či schodiště, neodradí tyto převážně mladé lidi k přehodnocení svého života," uvedla mluvčí městské policie s tím, že vzhledem k nezabezpečení objektu se zde schází stále více osob, což bude s blížící se zimou ještě narůstat. 

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!