Foto

Další vykradený byt, tentokrát na Slovanech

Zloděj bral vše od notebooků až po rodinné fotografie

pondělí 20. ledna 17:20 , aktualizace 17:20

Krádež Vloupání

Partner článku – Delta Plzeň

     S velice nepříjemnou zkušeností a varováním pro obyvatele Slovan se na nás obrátila čtenářka:
"Dobry den,
      chtěla bych varovat ostatní lidi na Slovanech. V sobotu 18. ledna jsme já a manžel s oběma dětmi odešli z bytu v Úslavské ulici, kde bydlíme ve čtvrtém patře. Odcházeli jsme po půl osmé ráno.
      Po desáté hodině dopoledne mi bylo sousedkou oznámeno, že máme vypáčené dveře. Zavolala jsem tedy manželovi a samozřejmě věc oznámila na PČR.
      Když nás technik do bytu vpustil, zjistili jsme s manželem, že zloděj rozštípal zámek, při prohledávání bytu vyházel vše ze skříní a ukradl nám dva notebooky Acer a Lenovo s kabely, přenosný reproduktor, šperky, ke kterým mám citový vztah, kosmetiku, ale i naprosto nepochopitelné věci jako rodinné fotky v obálce, papírové kapesníky, dvě igelitové tašky dětského oblečeni i s šátkem na nošení děti, pánskou sportovní tašku Adidas nebo třeba desky s veškerými účtenkami,"
napsala nám tato čtenářka, jejíž jméno má redakce k dispozici.
     Stejně jako okradení v námi nedávno zveřejněném případu vloupání do rodinného domu v Záluží nám okradená žena popsala, že nejhorší na celé věci je pocit, že se někdo cizí procházel v bytě a prohraboval se soukromými věcmi.
     Tisková mluvčí policie nám tento případ vloupání potvrdila: "Zatím neznámý pachatel způsobil škodu ve výši téměř padesát tisíc korun. V současné době po něm intenzivně pátráme," uvedla. 
     "Doufám, že ten zloděj skončí ve vězení. A kdyby se alespoň některé věci našly, bylo by to skvělé," doplnila čtenářka.

Na fotografiích jsou přímo ukradené věci, nebo jejich přesná obdoba z internetu.

V článku zmíněný případ ze Záluží:

Další vykradený dům na Plzni severu

Další vykradený dům na Plzni severu

18. 01. 2020, 17:41, aktualizace 18. 01. 2020, 18:30

Zmizely digitální zrcadlovky Canon, zlaté šperky, perly, hodinky i Pad i hotovost. Nájezd zlodějů za sebou nechal statisícovou škodu.


 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.